سربرگ

به پارس دوک خوش آمدید

بلاگ

کتاب های  آموزش خیاطی خانم عمرانی

کتاب های  آموزش خیاطی خانم عمرانی

دوشنبه, 8 مهر 1398 - توسط کانون تبلیغاتی فرمو | محمدرضا دهقانی

خانم سیما عمرانی از آن دسته افرادی است که نه تنها در زمینه ی هنر خیاطی فعالیت می کند ، بلکه در راستای کاری خود، روش ها و متد های آسان تر و دقیق تری را اراِئه می دهد.

خانم عمرانی چه متدی را خلق کرد؟

خانم عمرانی با پیشرفت و دقت عمل خود در زمینه ی خیاطی و حرفه ای بودنش در ترسیم الگوها و درک عمیق خیاطی چه در رسم الگو و چه در برش و دوخت توانست به مرور زمان متدی را از خود ارائه دهد (متد سادریک ) نام روشی است که خانم عمرانی بعداز روش های زیادی که در خیاطی ابداع شد ،ابداع کند. این روش را در چهار جلد کتاب برای علاقه مندان به هنرخیاطی با روش های جدید و دقیق و آسان تر به نشر رساند.

با سیما عمرانی بیشتر آشنا شویم

 نام این بانوی هنرمند را در زمینه ی خیاطی و نویسندگی افراد  بسیار شنیده اند به خصوص افرادی که در حیطه ی هنر خیاطی فعالیت می کنند. خانم سیما عمرانی ، همان هنرمند محبوب و حرفه ای که خیلی آسان و در مدت زمان کوتاه یک الگو را بارسم شکل  بروی کاغذ و پارچه و درنهایت برش  و دوخت در شبکه ی خانگی صداوسیما آموزش میدادند ، بعد از مدت ها آموزش و خیاطی کردن ، متدی را ا زآن خود کرد و از آن شیوه ی فوق العاده مجموعه کتابی تولید و به نشر رساند.

کتاب های خانم عمرانی

کتاب های خیاطی به قلم و آموزش خانم عمرانی چهار جلد است که می توان اشاره کرد به یک پک چهارجلدی کامل و مفید از روش سادریک خانم عمرانی.

اولین جلد باعنوان :آموزش خیاطی به روش سادریک

دومین جلد : مجددا پرداخته شده به هنر خیاطی به روش سادریک

سومین جلد : آموزش خیاطی به روش سادریک (مانتو های فانتزی )

چهارمین جلد : آموزش خیاطی به روش سادریک (لباس های کشی )

جلد اول و دوم  ، کاملا شما را با متد سادریک و رسم الگوی دقیق با آناتومی بدن هر فرد و روش سادریک آشنا می کند.

عملکرد حرفه ای این هنرمند

اما کار فوق حرفه ای که خانم عمرانی برای مخاطبانش در جلد سوم و چهارم انجام داده است ، روش رسم الگوهای مانتوهای فانتزی  متناسب با زمانه ی امروز است.این دو جلد بسیار کاربردی و دارای  مخاطب های زیادی می باشد.در این دو جلد  نوع رسم الگو برش را در پارچه های کشی که گاهی افراد مبتدی را دچار دشواری برای درک و فهم در ترسیم الگو واندازه گیری ها می کند به علاقه مندان آموزش می دهد.

برای دسترسی آسانتر و آنلاین  برای خرید کتا بهای خیاطی خانم عمرانی میتوانید اینجا کلیک کنید.

و برای آشنایی بیشتر با این بانوی هنرمند می توانید پیج رسمی ایشان را در اینستا گرام به آدر س زیر دنبال کنید :

                                                                                                                          @simaemrani

روش های خیاطی در دنیای مد و لباس چه نقشی داشته است ؟

قطعا یکی از اصل های اساسی در مد و لباس، روش درست و دقیق و سریع در الگو و طراحی لباس است ، که این امر  با استادان خیاطی کاردان آسان تر  انجام می شود.  برای مثال یک خیاط خوب ، خیاطی است که هم  ذهن خلاقی داشته باشد وهم  برای ایده های خوب برای مدل هایی متناسب با نیاز جامعه داشته باشد. اگر واقعا به دنبال آموزش صحیح و خوب در هنر خیاطی هستید ، خانم عمرانی استاد خوبی برای شما خواهد بود.

خانم عمرانی,آموزش خیاطی عمرانی,خیاطی خانم عمرانی,کتاب های خیاطی خانم عمرانی,سیما عمرانی

این مطلب را در شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید:

نظرات ( 0 )

ارسال پیام