سربرگ

به پارس دوک خوش آمدید

بلاگ

چگونه می توان کتاب طراحی لباس درست کرد

چگونه می توان کتاب طراحی لباس درست کرد

چهارشنبه, 3 مهر 1398 - توسط پارس دوک

کتاب های طراحی لباس، همچنین به عنوان Look Books شناخته می شوند، راهی عالی برای نمایش لباس هایی که دوست دارید، و یا می خواهید طراحی کنید. بعد از خواندن این مقاله، شما می دانید، که چگونه کتاب طراحی لباس خود را درست کنید!

 

 

کمد لباس پوشیده از لباس های شیک، لزوما به این معنی نیست، که فرد در انتخاب لباس برای پوشیدن، احساس اطمینان داشته باشد. در حقیقت، هرچه تعداد لباس های فرد بیشتر باشد، داشتن یک انتخاب مناسب دشوارتر می شود. پیراهن خریداری شده در بازار با یک انتخاب عجولانه، فقط کمد لباس شما را پر می کند، و فرصت انتخاب درست را از شما می گیرد. برای حل این مشکل، یک کتاب طراحی لباس ایجاد کنید، تا لباس های طراحی شده خود را قبل از اضافه کردن به کمد لباس به نمایش بگذارید، و پیدا کردن لباس مناسب را ساده کنید.

 

 

  1. کتاب بخرید. چگونه می توان بدون کتاب، کتاب طراحی لباس درست کرد؟ یک دفترچه یاداشت بخرید. اگر می خواهید، یک رنگ یا الگوی ساده داشته باشید، دنبال آن بروید. اگر می خواهید چیزی عجیب و غریب باشد، به دنبال آن بروید! شما می توانید، یک دفترچه یاداشت ساده خریداری کنید، و صفحه عنوان خود را طراحی کنید.
  2. لباس و وسایل جانبی را که در کمد لباس شما جای می گیرند یا کاربردی هستند، شناسایی کنید. به یاد داشته باشید کفش، جواهرات و کیف را در کتاب طراحی لباس خود بگنجانید. بعضی از موارد ممکن است، چندین بار استفاده شود. خلاق باشید و سعی کنید، موارد مختلف را درنظر بگیرید.
  3. جلد کتاب طراحی لباس خود، را طراحی کنید. می توانید لباس هایی را که دوست دارید برش دهید و آنها را روی جلد بچسبانید، یا طرح های خود را روی کتاب طراحی لباس بکشید. می توانید، نامی ساده را روی جلد قرار دهید، مانند "کتاب طراحی لباس من".
  4. لباس ها را عکاسی کنید. می توانید خودتان لباس ها را بپوشید، و یک دوست برای شما عکس بگیرد، از یک دوست عکس بگیرید، و یا لباس ها و وسایل جانبی را به یک مانکن بپوشانید و از آن عکس بگیرید. عکس ها را چاپ کنید.
  5. چند مجله تهیه کنید. برای این پروژه به تعداد زیادی مجله احتیاج دارید. شما به طور خاص می خواهید، از مجله های طراحی لباس و مد، ایده داشته باشید. همچنین می توانید، از مجلات طراحی لباس، برای افراد مشهور استفاده کنید.

 

  1. لباس ها را سازماندهی کنید. با توجه به موضوع و مکان مناسب ( لباس آخر هفته، فرم، مهمانی، لباس خانه یا ورزش)، و همچنین بر اساس فصل سازماندهی کنید. برای لباس هایی که بیش از یک دسته دارند بهتر است، یک نسخه کپی از عکس را تهیه کنید و هر یک را در هر بخش قرار دهید.
  2. شروع به بریدن کنید! تصاویر را از مجلات جدا کنید. طراحی لباس های، مورد علاقه خود را برش دهید. لباس هایی را که افراد مشهور در حال پوشیدن هستند، جدا کنید(اگر آنها را دوست دارید). پس از بریدن همه طرح هایی که می خواهید، به مرحله بعدی بروید.
  3. عکس ها را در کتاب طراحی لباس به گونه ای قرار دهید، که هنگام دور انداختن لباس، آن را با لباس های جدید جایگزین کنید. کتاب طراحی لباس را با استفاده از برگه ها، نشانگرهای صفحه یا تقسیم کننده ها تقسیم کرده و آنها را برچسب گذاری کنید، تا پیدا کردن لباس ها برای موضوعات یا فصول خاص آسان شود.
  4. شروع به چسباندن! چسب چوب بهترین کار برای این مرحله است، اما چسب سفید نیز کار می کند. لباس ها را روی صفحات کتاب طراحی لباس خود بچسبانید. شما می توانید شلوار، پیراهن و کلاه افراد مختلف را با هم ترکیب کرده و آنها را به یک لباس تبدیل کنید، یا هر یک از لباس ها را به تنهایی نمایش دهید. بهتر است فقط 2-4 طراحی لباس در هر صفحه داشته باشید، و بین آنها فاصله قرار دهید، نه اینکه کل صفحه را با لباس پر کنید، و آن را شلوغ جلوه دهید. با این حال، این کتاب طراحی لباس شماست، بنابراین هر کاری را که می خواهید انجام دهید. یادداشت هایی را به کتاب اضافه کنید، یا جزئیات مهم در مورد لباس ها را درج کنید. اگر می خواهید، به یاد داشته باشید، که برای یک رویداد لباس مخصوص آن را بپوشید، آن را بنویسید. اگر می خواهید جوراب خاصی را با یک شلوار بپوشید، و در عکس نشان داده نشده است، آن را بنویسید. یادداشت ها را می توان روی برگه های چسبنده و یا برچسب ها اضافه کرد.
  5. برخی از استعدادهای شخصی را اضافه کنید! این خسته کننده است، که فقط تصاویر لباس را در کتاب طراحی لباس خود مشاهده کنید، پس چرا آن را شخصی سازی نکنید؟ صفحات کتاب طراحی لباس خود را رنگ کنید. طرح هایی مانند پروانه ها، مارپیچ ها، گل ها و غیره را ترسیم کنید. در صفحات از طرح های اطراف الهام بگیرید، و با جریان پیش بروید! در صورت تمایل، دور لباس را قاب بکشید.

 

طراحی لباس,کتاب طراحی لباس

این مطلب را در شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید: