سربرگ

به پارس دوک خوش آمدید

بلاگ

لیست کتاب های خیاطی

لیست کتاب های خیاطی

یکشنبه, 7 مهر 1398 - توسط کانون تبلیغاتی فرمو | محمدرضا دهقانی

هنر خیاطی و لیست کتاب های خیاطی

اگر شما در زمینه ی خیاطی استعداد و علاقه دارید ، به هیچ عنوان یادگیری اصولی آن را پشت گوش نیندازید ، زیرا هنر خیاطی نه تنها ازجنبه ی مالی شما را کمک می کند ، بلکه نام یک هنرمند شریف را برای شما به جا می گذارد.

شیوه ی یادگیری خیاطی

امروزه با پیشرفت علم و آمدن تکنولوژی و استادان بزرگ در زمینه ی نوشتن کتاب های خیاطی ، قطعا کار را برای افراد مورد علاقه به این هنر آسان تر و سریعتر کرده است.

 

چگونه می توان در خانه خیاطی را به صورت کامل یاد گرفت؟

سوال خوبی است و جوابش کاملا مبرهن و آشکاراست ، باید بدانید که حتی برای آموزش کامل خیاطی ، یعنی شیوه ی یادگیری این هنر از صفر تا صد ،با کتاب های فوق العاده خوب از لحاظ نحوه ی آموزش و ریز به ریز نکات مهم و کاربردی را می توان آموزش دید.

شیوه ی آموزش خیاطی

همه ی افراد دنیا می توانند برای یادگیری هنر یا رشته ی مورد علاقه اشان به سمت آموزش و یادگیری بروند ، با هرروشی که باشد ، چه کلاسهای مختلف ، ورکشاپ ها ، آموزشگاه های رسمی و غیره...اما چیزی که حائز اهمیت است ، آموزش کم هزینه و در منزل بوده که تنها راه این آموزش ها ،خرید فایل های دی وی دی کتاب هاست و یا فایل های پی دی اف رایگان کتاب ها و یا خرید کتاب های ارزشمند یادگیری .این شیوه ی آموزش از نظر افراد زیادی کاربردی وموثر در نحوه ی آموزش هنر خیاطی هم بوده است

چه کتاب هایی انتخاب کنیم؟

برای اینکه بتوانیم کتاب های معتبر و مطمئنی از جهت آموزش های درست وصحیح تهیه کنیم ، می توانیم تحقیق کنیم ،  به صورت آنلاین تنها با سرچ کردن در گوگل می توان دسترسی آسانی به عنوان های خوب و کاربردی تر در زمینه ی خیاطی پیدا کرد. برای مثال : دقت کنید نام کدام ناشر، نویسنده و یا مترجم بیشتر آمده است ، در قسمت نظرات ئ انتقادات بررسی کنید که کدام نویسنده و کدام کتاب مورد تایید هنرجویان وهنرآموزان و افراد آموزش دیده قرار گرفته است .

 

لیست کتاب ها در هر زمینه ای ، شاید بیشتر از صدها عنوان در یک موضوع باشد ، اما در لیست کتاب های خیاطی عنوان های زیادی با قلم ها ،آموزش ها و ترجمه های  متفاوتی به چاپ رسیده است که کار افراد علاقه مند به هنر خیاطی را راحت تر کرده است برای مثال از کتاب های فنی و حرفه ای که مبتدی خیاطی است گرفته تا کتاب های خیاط های بزرگ و استاد های فرهیخته در این زمینه .

در این بخش تعداد انگشت شماری از این کتاب ها را برایتان عنوان کرده ایم:

کتاب های  خانم سیما عمرانی ، باعنوان آموزش خیاطی به روش سادریک ، در چهارجلد

کتاب های سومبات هاکوپیان و محمدرضا عزتی ، باعنوان های : جدول اندازه گیری زنانه و دخترانه ،طراحی و برش زنانه به روش مولر ،طراحی و برش لباس های مردانه به روش مولر و...

کتاب آموش خیاطی (تکنیک نو ،روش مولر ) خانم سوسن بیگلری

الگوسازی برای پیراهن و بلوز به روش مولر برای پسران ( ترجه و تایف : نیره یونسی )

 

 

و کتاب های نازک دوزی و الگو و ضخیم دوزی فنی و حرفه ای که برای افرادی مناسب است که می خواهند در زمینه ی رشته ی خود تحقیق و انتخاب کنند .

برای یادگیری  بهترین گزینه کتاب است ...

 

کتاب های خیاطی,لیست کتاب خیاطی,خیاطی ,خیاطی آسان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید:

نظرات ( 0 )

ارسال پیام